B-98-1/2-3/4-3-4V
Industrial
3/4" Width, Bi-Metal Bandsaw Blade, 98-1/2" Length, .035" Thickness, 3-4 TPI Variable
MSRP: CA$ 0.00
In stock
SKU
B-98-1/2-3/4-3-4V
CA$ 0.00
Technical Specifications
| Tool ID | B-98-1/2-3/4-3-4V |
|---|---|
| Brand | Dimar |
| Trade | Industrial |
| Material | Bi-Metal |
| Width | 3/4" |
| Length | 98-12" |
| Thickness | .035" |
| TPI | 3-4 |
| Teeth Type | Variable |
Write Your Own Review
